آنجلا بولک اغلب با صدا و چیدمان کار می کند. او در هنر خود با مرزهای ریاضیات و زیبایی شناسی به خوبی بازی می کند. آنجلا علاقه خاصی به دستورالعمل ها و قوانین، به ویژه در زمینه فناوری دارد. او یک هنرمند میان رشته ای است و با چندین مدیوم از جمله ویدئو، چیدمان، مجسمه سازی و نقاشی کار کرده است. به طور خاص او از فیلم، انیمیشن، صدا و نور استفاده می کند و بولک به دلیل اثر جعبه های پیکسلی اش شناخته می شود که در ابتدا با استفاده از چوب راش و یک صفحه پلاستیکی و بعداً با موادی مانند مس و آلومینیوم ساخته شده بود. در جعبه ها از نورها و رنگ های مختلفی برای ایجاد انواع الگوهای انتزاعی استفاده کرده است.

بولک همچنین تعدادی کار با استفاده از چراغ های راهنما ساخته است که بیشتر برای روشنایی گذرگاه های عابر پیاده استفاده می شود. هنر آنجلا معمولاً به تفسیر بیننده متکی است و معنای آن به صورت انتزاعی تعیین می شود. بسیاری از کارهای سبک و موسیقی اش با استفاده از فناوری هایی که خودش ایجاد کرده، توسعه یافته است.

او از طرفداران موسیقی است و به اجرای زنده می پردازد. موسیقی اغلب از طرق مختلفی مانند چیدمان نورهایی که صدای موسیقی پاسخ می دهند در هنرش گنجانده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید