فیلیپ پارنو (متولد 1964 الجزایر) در پاریس زندگی و کار می کند. کارهای او شامل رسانه های مختلفی مانند فیلم، چیدمان، اجرا، نقاشی و متن است. پارنو بر گسترش ایده های زمان و طول زمان از طریق آثار هنری و برداشت های متمایز از یک نمایشگاه به عنوان یک رسانه تمرکز دارد. او آثارش را به صورت یک پروژه و نه یک شی ثابت خلق و رویکردهای منحصر به فرد در روایت را بررسی و بازنمایی می کند.

پارنو از اوایل دهه 1990 آثار خود را به نمایش گذاشته و از آن زمان مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. او در طول زندگی حرفه ای خود با سایر هنرمندان در همه شیوه های رسانه ای همکاری داشته است.

مفهوم نمایشگاه ها و نمایشگاه سازی جنبه اصلی کارهای پارنو بوده است. از نظر این هنرمند، نمایشگاه تنها یک اثر هنری نیست بلکه رسانه ای است که امکانات بی پایانی را ارائه می دهد. پارنو در مصاحبه ای گفته است که “آنچه من به طور کلی انجام می دهم مربوط به مکانی است که نمایشگاه در آن برگزار می شود. من نمایش هایی ماجراجویانه ندارم. به نظر من این کار غیرممکن است. “

آثار هنری پارنو به غیر از مفهومی که در مورد نمایشگاه ها دارد، به تغییر شکل ژانرهای هنری نیز مربوط می شود، به طوری که تنوع زیاد در مدیوم های مورد استفاده نقش مهمی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید